نتایج جستجو برای عبارت :

در سال ۲۰۱۹ باید منتظر چه گوشی‌هایی باشیم؟

کتاب باید كسی از میان ما به كشتن كتاب برخیزدشاعر: فرهاد وفایی

چشم هایششروع ویرانیو من آن دورترین شهر زیر آوارمکه هیچ ، هیچ ، هیچامیدِ نجاتم نیست
برای تهیه ی این کتاب می توانید به پیج اینستگرام نشر شانی مراجعه کنید:@nashreshani1
همچنین می توانید از سایت نشر شانی تهیه کنید: 
http://www.nashreshani.com
دانلود آهنگ جدید محسن نوری منتظر نباش
Download New Music Mohsen Noori montazer nabash
آهنگ جدید محسن نوری بنام منتظر نباش
این نبود حقم بری و تنها بشم بدون تو اصلا من دیگه نمیکشم دیوونه برگرد هی نکن دست دست
اون دوتا چشمای ناز تو اون لحظه های ناب و خوب اون همه خاطره چجوری از یادم بره

ادامه مطلب
هرچند هنوز سال ۲۰۱۹ آغاز نشده، ولی از همین حالا می‌توانیم به بخشی از ویژگی‌های بهترین گوشی های سال ۲۰۱۹ اشاره کنیم. در رابطه با برخی از گوشی‌ها اطلاعات بیشتری منتشر شده و در رابطه با برخی دیگر از گجت‌ها، عمدتا می‌توانیم به گمانه‌زنی صرف بپردازیم. در هر صورت، اگر می‌خواهید از مشخصه‌های بهترین گوشی های سال ۲۰۱۹ خبردار شوید، ادامه‌ی این مطلب را بخوانید.
ادامه مطلب
هرچند هنوز سال ۲۰۱۹ آغاز نشده، ولی از همین حالا می‌توانیم به بخشی از ویژگی‌های بهترین گوشی های سال ۲۰۱۹ اشاره کنیم. در رابطه با برخی از گوشی‌ها اطلاعات بیشتری منتشر شده و در رابطه با برخی دیگر از گجت‌ها، عمدتا می‌توانیم به گمانه‌زنی صرف بپردازیم. در هر صورت، اگر می‌خواهید از مشخصه‌های بهترین گوشی های سال ۲۰۱۹ خبردار شوید، ادامه‌ی این مطلب را بخوانید.
ادامه مطلب
تصور کنید که برای مصاحبه شغلی وارد شرکتی شده‌اید و در اتاق جلسه منتظر فرد مصاحبه‌کننده هستید. در طول چند دقیقه‌ای که منتظر مصاحبه‌کننده هستید، شاید هزاران بار خودتان را در موقعیت شغلی مورد نظر تصور کرده‌اید که ناگهان فرد مصاحبهکننده وارد اتاق شده و با یک نگاه به شما می‌گوید: «شما مناسب این موقعیت شغلی نیستید…» آیا فکر کرده‌اید که او چگونه رمزگشایی زبان بدن را انجام داده است؟

ادامه مطلب
به هوای این روز های ماه مبارک که چند خط بیشتر قرآن می‌خوانم...
هی هرچند آیه که می‌خوانم... بعدش یک آیه پشت بندش می آید...آی بنده هایی که گناه کردید اگه توبه کردید خدا را مهربان میابید...یعنی...بنده های جان این ماه ماه شماست...من آغوشم را برای شما باز کرده‌ام...نکند نا امید شوید...نکند این ماه تمام شود و شما جزء پاک شده ها نباشید...
نکند...
بعد ... ولی خدا...نگاهش... رفتارش...قلبش...مثل خدا می‌ماند...
جلوه ای از خدا می‌داند...یعنی چه؟
یعنی ولی غریب‌ش... مهدی غر
منتظر نشوید 63 ساله شوید !
در سال 1977 یک مرد 63 ساله، عقب یک بیوک را از روی زمین بلند کرد تا دست نوه‌اش را از زیر آن بیرون آورد. قبل از آن هیچ چیزی سنگین‌تر از کیسه بیست کیلویی بلند نکرده بود !
او بعدها دچار افسردگی شد‌ ، می‌دانید چرا ؟
چون در 63 سالگی فهمیده بود چقدر توانایی داشته که باورش نداشته و عمرش را با حداقل‌ها گذرانده !
منتظر نشوید 63 ساله شوید ،توانایی انسان نامحدود است ...
• منتظر:

چهار سهل استچهل سال هم بیایددر انتظار بازگشتت، می مانمتا استخوان هایت رااز لوث ترکش های زنگ زده ی بیالایمو بذر گل های سوسن و یاس را در چشم های خشک ات بکارمو پیشانی بند سرخ یا حسین(ع)بر پیشانی اتگره زنم. سعید فلاحی (زانا کوردستانی)
 • منتظر:
 چهل سال هم بگذرد (چهل سال گذشته و من هنوز منتظرم)منتظرت می مانمتا نفست رالبخندت رااستخوان هایت رااز لوث ترکش های زنگ زده ی بیالایمو در چشم هایت سوسن و یاس بکارمو پیشانی بند سرخ یا حسینت را دوباره گره بزنم.

#سعید_فلاحی (زانا کوردستانی)
خدا می دونه چقدر بی تابم... چقدر منتظر... منتظر یه فصل از یه کتاب... فصلی که خیلی برام مهمه و قراره یه نفر برام بفرسته... مطمئنم اون یه نفر درک نمی کنه چقدر برام مهمه و چقدر منتظرم.... و نمی دونم چطوری تحمل کنم ... چطوری صبر کنم... خدا کنه زود بفرسته... خدایا... خدایا...
اوضاع مملکت که خیلی قمر در عقربه‌.. ولی من سعی می کنم بی خیال باشم... مسئله ی دیگه ای منو بی تاب کرده....
دیشب شعرها رو فرستادم برای سین... امیدوارم بتونه کاری بکنه....
هزار سال منتظر یه اتفاق خوب باش ، عمرا اگه اتفاق بیفته!بعد اتفاق هایی که اصلا احتمالش رو نمیدی بیفته ، چنان طوری از اون بالا میوفته رو مَلاجِت که دیگه نمیتونی راه بری.
یه توصیه برادرانه می کنم بهتون.جزئی از جامعه منتظر نباشید.هیچ کس قرار نیست بیاد . قرار نیست یکی  بیاد و زندگی ما رو گل و بلبل کنه و با انتظار هیچ چیز درست نمیشه.در مواقع سختی ،  یکی از راه های تسکین روح ، پناه آوردن به واژه انتظار هست  ولی انتظار مثل ماده مخدر میمونه و جز توهم و تب
وضعیت فلسطین این چند روز آشفته بود. امانی المحدون، آن خانم باردار فلسطینی منتظر به دنیا آمدن فرزندش و دیدن صورت نوزادش بود که جایش آتشِ بمب‌ِ اسرائیلی را دید؛ این رمضان، پدر خانواده منتظر افطاری‌های غم انگیزی‌ خواهد نشست؛ در نبودِ همسرش و فرزندی که دیگر نیست. این مرد تنها پای سفرۀ غم می‌نشیند و روزه‌اش را با اشک باز خواهد کرد.
انتظارها خیلی فرق کرده‌اند، عوض شده‌اند، آدمی منتظر یک چیز می‌نشیند و چیز دیگری به او می‌دهند مثلا ما این جا
نمایش 1 تا 33 از مجموع 33 عدد
د تاریخ ثبت سررسید بعدی تمدید خودکار وضعیت  
123kharidi.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropd
akforoosh.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropdown

akforooshi.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropdown
bfrosh.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropdown
camyaab.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropdown
camyabha.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropdown
efrooshi.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropdown
efroshi.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropdown
forooshia.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggle Dropdown
gilanion.ir 2019/10/19 2020/10/19 خیر 
فعال
Toggl
میدونی یکی از غم انگیزترین چیزهای دنیا چیه؟ اینه که آدم از یکی خوشش بیاد، ولی اون خوشش نیاد و اصلا به اینی که خوشش اومده، فکر هم نکنه. بعد اینی که خوشش اومده، روزی رو به شب نرسونه مگر اینکه به اونی که خوشش نیومده فکر کرده. منتظرش بوده. منتظر تلفنش. منتظر تصمیمش و منتظر خواستنش. سکانس غم انگیزش هم اینه که این فرد میدونه هیچ وقت این انتظار به وصال ختم نمیشه، ولی ته دلش، میخوادش و یه ذره امید، هر چند پوچ، داره. تو این جور مواقع من انتظار دارم خدا یه
گاهی تا سه صبح بیدار و به اجبار ساعت هفت برپا!گاهی هم اینقدر نخوابیدم تا اینکه یهویی خوابم برد و وقتی پاشدم باید عصرونه میخوردم بجای صبحونه،زندگی همینطوریه دیگه نباید سخت گرفت یه روز چشا پر پف و خستگیه یه روز نیست.ریلیشن شیپ،دیت،کار،هنرستان،آزمون مرداد.
● مردی که به‌تازگی مُرده بود، پشت دری بزرگ منتظر بود تا در جهنم ثبت‌نام کند؛ دقایق بسیاری منتظر ماند و بعد ساعت‌ها و روزها و ماه‌ها و سال‌ها به‌همین منوال گذشت، سرانجام از کسی در آن حو
حسد... تهمت... تهمت!
حسد... زخم زبون... زخم زبون!
حسد... حق رو ناحق کردن... حق رو ناحق کردن!
حسد... حق الناس... حق الناس!
حسد...
فخرفروشی!!
حسد... و ... چیزهایی است که از کلاس درس اخلاق یاد گرفته بود.
حالا هم حتما" آنجا کلاس های درس شهادت است! هه... نشستم نگاه میکنم.... جنگی رو که میدونم برنده اش کیه.. نگاه میکنم و منتظرم منتظر حق ناحق شده مان.. منتظر کوتاه شدن دستتون از سرنوشت ما..
منتظر خدا♡

باسلام

بزودی یک داستانک با چند قسمت که سعی کردم جالب بنویسمش رو منتشر میکنم :)
در کانال تلگرامی و وبلاگ خودم :)
هرجمعه ساعت 21 شب منتظر باشید...

اگه خدابخواد امشب قسمت اول منتشر میشه...
منتظر باشید...

[آپدیت]
+بدلیل برخی دلایل قسمت اول فعلا منتشر نشد...
انشاالله در طول این هفته منتشر میشه فقط منتظر حمایت هاتون هستیم :))

منتظر کولاک خرید جدید پرسپولیس باشید : به محض شروع بازی‌ها، خودم را نشان خواهم داد !

با
پایان دوران محرومیت باشگاه پرسپولیس از جذب بازیکنان جدید، شرایط تازه‌ای
برای سرخپوشان رقم خورده است. آن‌ها از حالا به بعد می‌توانند از
بازیکنانی که در پست‌های مختلف جذب کرده‌اند، استفاده کنند.
ادامه مطلب
گوگل نیست پست‌هام بی‌عکس شدن 
شب به پایان راهش نزدیک می‌شودما راهرگز خوابی نیست.بیدار می‌مانیم تا سپیده‌دمان.منتظر می‌مانیمتا خورشید چکش‌اش رابر تارک خانه‌ها بکوبد.منتظر می‌مانیمتا خورشیدچکش‌اش رابر پیشانی و قلب‌هایمان بکوبد.آنقدر بکوبدتا صدا شود.تا شنیده شود.صدایی دیگرگونه.چرا که سکوتپر از صدای گلوله‌ی اسلحه‌هایی‌ستکه نمی‌دانیم از کجا شلیک می‌شود.
یانیس ریتسوس
جمعه های آخرسال است ودلهامنتظر/کهکشان وسال وماه وکل دنیامنتظر/آل احمدهم یکایک مژده وصلش دهند/قلب پاک مرتضی وچشم زهرامنتظر/کربلابهرقدومش نورباران گشته است/جمعه هاشدندبه خوانش تابه فردا منتظر/شیعیان اندرفراقش اشک زمزم کرده اند/هربهارو هرمحرم دشت ودریا منتظر/چشمهاشدبی فروغ واشکبار حضرتش/کشورایران و رهبرگشت آقا منتظر/هست درآمادگیها زمزم وشوق وصال/حضرت مهدی خودش هم هست اینجامنتظر/پس بیاای یوسف حق تاظهورت رخ دهد/گنج زیبای عدالت سوی برپامن
Away 2019,Away 2019 1080p BluRay,انیمیشن Away 2019 با دوبله فارسی,انیمیشن فانتزی,تماشای آنلاین فیلم,دانلود انیمیشن Away 2019,دانلود انیمیشن اوی 2019,دانلود انیمیشن جدید,دانلود دوبله فارسی Away 2019,دانلود رایگان انیمیشن Away 2019,دانلود زیرنویس فارسی Away 2019,دانلود فیلم Away 2019 زیرنویس فارسی,دور,سایت دوستی ها,کارتون دور ۲۰۱۹,کارتون دور 2019 با کیفیت عالی,
ادامه مطلب
تا به کی 
قرار بر دمیدن به شمع‌هاست؟
شمع‌های هرزِ نانجیب که
از دل سیاه کیک‌های تلخِ سرزده
با جرقه‌ای جوانه می‌زنند
بی بهانه‌ای، زبانه می‌کشند
آتشی به دامنِ جهان ما،
روزهای مرده از جنون فکر،
روزهای بُرده از دیار بکر
می‌زنند
قدرتی نمانده تا
یک ‌نفس نگاه دارم آتش لجوج را
می‌کشد و می‌برد
روزهای انتظار و تا همیشه کوچ را
می‌شماردم که چندمین منم
چندمین نیامده که رفته‌ام
چندمین نرفته‌ای که مانده‌ام
چندمین کسی که در میانه‌‌ام
نارسیده‌ا

سکوت معنادار بر دو قسم است: یا کسی منتظر سخن گفتن تو است و تو با سکوتت می‌خواهی او را به چیزی متوجّه کنی یا آنکه تو سکوت می‌کنی که خودت را به معنایی متوجّه کنی... وقتی نه کسی هست که منتظر سخن گفتن تو باشد و هم تو بدانچه باید متوجّه هستی دیگر سکوت چرا؟!!

( این لئالی از سینه‌ی بنده‌ی حقیر (الاحقر الجانی)  می‌تراود، کف دستت خوب بنویس تا خواب در چشم ترت بشکند...!)
یکی باشه ... باهاش راحت باشی ... همین ساعت از روز بهش پیام بدی بگی خوابم نمیبره ... اصن حس خواب نیس ... بیا باهم حرف بزنیم ... بعد منتظر شی ... منتظر شی ... جوابی نیاد بعد هر چی ترفند بلدی بزنی... به تلفنش زنگ بزنی...  به پنجره اش سنگ  بزنی ... آیفونشو بزنی ... بیدار شه فحشت بده ولی ... ولی تنهات نذاره ... بگه برنامت چیه خر بیشعور 
و امروز منتظر ماشین بودم . تاکسی .هرچی ایستادم خبری نشد
ای بابا دیر شد دیر شد
" وقتی منتظر ماشین بودید نیامد یک فاتحه برای شهدا بفرستید " بابا  گفت . تو سه راه تاکستان منتظر ماشین بودم و دم طلوع افتاب بود و منتظر اتوبوس بودم دیدم داره نماز قضا میشه همان جا کنار جاده وایستادم . اخه یه ماشین می اید و به من می زنه . خب نمازم داشت قضا می شد  .
نمازم را خواندم . خب ماشین کو این وقت صبح . بسم الله الرحمن الرحیم . الحمد لله رب العالمین الرحمن الرحیم .... " همدا
امروز از جلو سفارت کشور دوست و همسایه رد شدم...
جلو درش پره اتباع خارجه(چیزی حدود 200_300 نفر) . اون طرف خیابون هم کلی پیک موتوری و کارچاغ کن حضور گرم داشتن...به مراتب بیشتر از دوستان کشور همسایه. منتظر بودن تاا یکی برای رفع نیاز به سمت شووون بیاد و اینا حمله...
یه صحنه از گیم آف ترونز برام تداعی شد،اونجا که جان اسنو و چهار پنج نفر وسط یه برکه یخ زده منتظر بودن و وایت واکرهااا اونطرف...
آدامسم رو تو کاغذ رسید عابر بانک مچاله می‌کنم. نماز میخونم. توی زمین تنیس توپ ها را با بقیه تقسیم می‌کنم. ایمیل می‌دهم. احساس می‌کنم زیبا هستم. می‌‌پرسم بدنم روی یک خط راست است؟ راه می‌روم. می‌نشینم. صدای باز و بسته شدن درهای دانشگاه را چک می‌کنم  منتظر محل دقیق برهمکنش مولکول ها هستم. منتظر محل دقیق برهمکنش مولکول ها هستم. 
منتظر بودیم اسنپ بیاد. میخواست بره راه آهن. میخواست بره.برگشتم بغلش کردم.
گفت منم دلم برات تنگ میشه ولی این موقعیت واقعا عجیبه.
خندید.
خندیدم.
نفهمید چقدر منتظر اون لحظه بودم.
.
.
.
میدونم هرچی کمتر نزدیکش باشم به نفع خودمه
ولی دلم که نمیدونه.. قلبم که نمیفهمه
تظاهر به دوست نداشتنش خیلی ضعیفم کرده..
RUPES در SEMA Show 2019 با نوآوری های فراوان شرکت می کند تا سرانجام در معرض دید عموم قرار گیرد. هنوز دو روز می گذرد و قبلاً موفقیتی باورنکردنی بوده است.
ما از کارهایی که انجام داده ایم و تمام تلاشهایی که در این نمایشگاه بزرگ کرده ایم بسیار افتخار می کنیم. امسال در غرفه ما این فرصت را دارید که همه چیز را در مورد محصولات جدید ما بدانید و از گالری سه بعدی ما دیدن کنید ، یک سفر عالی به تاریخ RUPES .
ما می خواهیم از کسی که قبلاً به ما مراجعه کرده تشکر کنیم ،
شاسوسا بودمکنار همان عمارت مخروب، زیر آسمان شگفت انگیز کویرتنهای تنهاتنها صدای وبلن‌سل در فضا پخش بود، قطعه‌ی Empty Skyو مه عمیق، انگار که تمام ابرهای دنیا به زمین آمده بودند
ارغوان ابتهاج می‌خوانم و منتظر 
منتظر تو که از میان ابرها پیدا شوی
Ne Zha 2019 1080p BluRay,انیمیشن Ne Zha 2019 دوبله فارسی,دانلود انیمیشن Ne Zha Zhi Mo Tong Jiang Shi 2019,دانلود انیمیشن جدید,دانلود انیمیشن چینی نژا 2019,دانلود انیمیشن نژا Ne Zha 2019,دانلود رایگان انیمیشن Ne Zha 2019,دانلود زیرنویس فارسی Ne Zha 2019,دوبله فارسی فیلم Ne Zha 2019,فیلم نژا Ne Zha 2019 با دوبله فارسی,کارتون Ne Zha 2019 زیرنویس فارسی,نژا,نه ژا,نه‌ژا,
ادامه مطلب
بیا ای مجاهد به سوی خدا ، که جنت منتظر بود بر شمابرو سوی رضوان ایزد ز دل ، به جنت سرآید ز این آب و گلشهید خدا زنده و جاودان ، به عرش خدا می رود پر زنانبگیرد جهان از مجاهد سبق ، مجاهد همیشه علمدار حقبکوچد مجاهد ز دنیای ما ، رود بهر عزت به سوی خدابرای شهید خدا هر زمان ، به جنات حق منتظر بوریانمجاهد ز انهام حق بهرمند ، مجاهد به نزد خدا سربلندیقین مجاهد چو کوه استوار ، مجاهد به راه خدا برقرارمجاهد به سوی ملاقات حق ، رود تا ابد درون جنات حقز دنیای فان
میگن غلظت آلاینده ها دیشب اینقدر توی تهران بالا بوده که باید شهر تخلیه می‌شده. 
ولی آیا دیشب حرفی راجع بهش زده شد؟ البته که نه! 
چون به هزار دلیل ناگفته بهتر بود کسی چیزی نگه و چراغ خاموش منتظر باشن. 
منتظر دلیل هزار و یکم برای تخلیه نکردن شهر.
دلیل هزار و یکم این بود که شاید، فقط شاید بارون بباره... 
فقط میتونم به یه چیز فکر کنم: خدایا، دمت گرم که فقط خودت هوامونو داری... 
سئو 2019 ، سئو این راهنمای نهایی برای بهینه سازی موتورهای جستجو (seo) در سال 2019 است.
و اجازه دهید درباره چیزی چیزی روشن بگویم:
این یک پیش بینی  "SEO در سال 2019" نیست.
بله، من اهداف مهم SEO را برای 2019 پوشش خواهم داد.
اما شما همچنین خواهید دید که استراتژی هایی که در حال حاضر کار می کنند ... و در سال 2019 حتی بهتر عمل خواهند کرد.
بنابراین اگر شما به دنبال جستجو در این سال خود هستید، این راهنما را دوست خواهید داشت.
ادامه مطلب
پلی استیشن 5 ، نام رسمی کنسول نسل نهمی سونی است که متاسفانه شرکت سونی هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار این محصول جدیدش اعلام نکرده اما خبر منتشر شده حاکی از آن است که چیزی تا انتشار نمانده. قیمتش هم هنوز اعلام نشده. 
کنترلرش هم با پیشرفت های چشمگیری روبرو شده.
تا تابستون منتظر بمونید احتمالا تا اون موقع منتشر شده
پس پولاتون رو بذارید تو قلک احتمالا گرونتر از PS4 باشه
دانشجویان گرامی
با سلام
لطفا هر سوال یا مطلبی که در طی هفته با آن مواجه می شوید و امکان منتظر ماندن تا جلسه بعد برای شما وجود ندارد، به صورت :
پست الکترونیکی
یادداشت در شبکه های اجتماعی
پیام کوتاه(اس ام ای)
مطرح بفرمایید.
با توجه به شرایط طی ۴۸ ساعت منتظر پاسخ باشید. در صورتی که قصد تماس تلفنی دارید ،حتما پیش از تماس از طریق پیامک نسبت به زمان مناسب اطلاع حاصل کنید.
متشکرم
دیده اید گاهی انسان، بی هوا، میان زمین و آسمان، انگاری اجل معلق رسیده باشد، دلش می گیرد .... می رود در هم، کِز میکند گوشه ای ؟!!
نمی دانم برایتان اتفاق افتاده است یا نه ... ولی اینجور لحظه ها انگار منتظر می شویم
منتظر می شویم که کسی بیاید و از بی حوصلگی نجاتمان دهد.

دوست صاحب نفسی داشتم که می گفت : در عالم هستی ، انسانی هم افق تو هست، که در این لحظات، غمگین است، دلش گرفته است. برای همین هم تو می روی در هم، چون او رفته است در هم. انسان هم افق ...
یه چند مدتی هست شروع کردم ایمیل میزنم به اساتید اقصی نقاط جهان، بلکه خدا یه دری، دریچه ای، چیزی باز بشه بتونم یه تغییر اساسی تو زندگیم ایجاد کنم
لحظه ای که میخوام دکمه ی send رو بزنم یه مکث میکنم و یه بسم الله میگم و ثانیه ای از خدا کمک میخوام که بشه.
کاش میشد شب بخوابم صبح پاشم ببینم پذیرش گرفتم و همه ی مدارکم هم کامله فقط مونده چمدون بپیچم. اونقدری که منتظر این لحظه م تا حالا منتظر هیچ کسی و هیچ چیزی نبوده م تو زندگیم....
ﻣﻨﺘﻈﺮ " ﺑﺎﺵ ، ﺍﻣﺎ " معطل " ﻧﺒﺎﺵ !
 " ﺗﺄﻣﻞ " ﻦ ، ﺍﻣﺎ " توقف " ﻧﻦ !
" ﺻﺒﻮﺭ " ﺑﺎﺵ ، ﺍﻣﺎ " ﺑ ﺧﺎﻝ " ﻧﺒﺎﺵ ! 
" قاطع " ﺑﺎﺵ ، ﺍﻣﺎ " ﻟﺠﺒﺎﺯ " ﻧﺒﺎﺵ ! 
" ﺳﺎﺩﻩ " ﺑﺎﺵ ، ﺍﻣﺎ " ﺳﺎﺩﻩ ﻟﻮﺡ " ﻧﺒﺎﺵ ! 
" صریح" ﺑﺎﺵ ، ﺍﻣﺎ " ﺴﺘﺎﺥ " ﻧﺒﺎﺵ ! 
" ﺷﺘﺎﺏ " ﻦ ، ﺍﻣﺎ " ﺷﺘﺎﺑﺰﺩﻩ " 
ﻋﻤﻞ ﻧﻦ ! ﺑﻮ " ﺁﺭﻩ " ، ﺍﻣﺎ ﻧﻮ "ﺣﺘﻤﺎ ! 
" ﺑﻮ " ﻧﻪ " ، ﺍﻣﺎ ﻧﻮ " ﻫﺮﺰ ! "
از آن جا که دولت منتظر، زمینه ساز خلافت صالحان است، آن را می توان دولتی صالح پرور نامید؛ بدین معنا که نظام و ارزش ها و جهت گیری کلی آن به گونه ای تعریف شده است که مدیران شایسته در آن تربیت می شوند و ارتقا می یابند و عناصر نالایق و فاسد یا اساساً جایگاهی در مدیریت ها نمی یابند یا در چرخه کاری آن به تدریج کنار می روند و حذف می شوند.

ادامه مطلب
دانلود کامل ترین مجموعه آهنگ بی کلام خارجی ایرانی شاد و تند و ملایم و غمگین 97 – 2019
دانلود آهنگ بی کلام
شامل خارجی، ایرانی، شاد، غمگین، احساسی، پرانرژی، پیانو، ویولن، فلوت و …
با بالاترین کیفیت بهمراه پخش آنلاین بصورت کاملا اختصاصی از رز موزیک.
هر هفته منتظر آپدیت این بخش باشید.
“تمامی حقوق این پست برای رز موزیک محفوظ هست و عواقب هرگونه کپی برداری بر عهده کپی کننده می باشد. “
دانلود آهنگ بی کلام خارجی
سلام
من 4 سال پیش وبلاگ بهشت من رو داشتم و با خیلیا دوست بودم، هنوز که هنوزه به اون دوران خوشم، یادم میاد ماه رمضان هم بود که قبل سحری با چندتا از دوستان چت میکردم، وای چه دورانی بود، اگه قبل اینکه بیام اینجا و ببینم که هنوز دوستام تو دنبال کننده ها و دوستانم هستن هم یاد اون موقع میکردم
و این که دیشب من به همه ی کسایی که وبلاگشونو دنبال میکردم با کلی ذوق و شوق پیام دادم، حالا هم منتظرم
منتظر دوستایی که داشتم
منتظر اونایی که هنوز هم پیامای خصوصی
2019-05-05یکشنبه
منابع کودک

https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/163000.pdf                https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/162996.pdf
https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/162994.pdf                https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/163010.pdf

منابع نوجوان
https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/162997.pdf              https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/162998.pdf
https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/162999.pdf
منابع بزرگسال

https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/162978.pdf                 https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/162977.pdf
https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/162980.pdf                 https://media.iranpl.ir/d/2019/04/29/0/162979.pdf
https://media.iranpl.ir/d/2019/04/2

ســــــــــــــــــــــــــلام...
ما اومدیم با یه خبر خفن انگیزناک!!! بله بزودی نمایشگاه‌های زنجیره‌ای یار مهربان رو تو دانشکده‌ها و خوابگاه‌های دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی خواهیم داشت.... منتظر خبرهای خیلی خیلی خفن‌تر باشید اینا که چیزی نیست ✌مژده هم بدیم به پرستارا و هوشبرا و ماماهای دانشگاه که اولین حلقه زنجیر این نمایشگاه‌های زنجیره‌ای ما هستن.... مثل همیشه منتظر شگفتی هستیم از استقبالتون .... منتظر اخبار تکمیلی باشین✌

#کتاب #
میگن تو یه مصاحبه تلویزیونی، مجری برنامه از بیل گیتس راز موفقیتش رو می‌پرسه، بیل گیتس هم یک چک درمیاره و میگه هرچقدر دوست داری برای خودت بنویس!

مجری برنامه میگه منظور من این نبود، پرسیدم چطوری موفق شدین؟! بیل گیتس چک رو پاره میکنه و میگه راز موفقیت من همینه، برخلاف شما من هیچ فرصتی رو از دست نمیدم...!

فرصت‎ها منتظر شما نمی‌مونند، این شما هستین که باید اونا رو به دست بیارین
منتظر بیدار شدن او هستم.
من می خواهم قلب هایی که از گل رز تشکیل شدن را ببینم.می خواهم مژه هایی که مثل شاخه های گل بلند و باریک هستن را ببینم.حتی ذهن هایی که از گل های فراموشم نکن پر شده اند را هم ببینم.
من منتظر بیدار شدن "بهار"،فصلی که گل ها دوباره متولد بشوند هستم.تو چطور؟تو هم‌ منتظرش هستی؟
#من_نوشته
امروز توی ایستگام منتظر بودیم مترو بیاد...یهو یه علی آقایی اومد سمت قسمت خانوما...یه خانومی میشناختش و گفت با لیلا خانوم کار داری؟ اونم گفت اره.
خانومه داد زد لیلا خانوم. علی آقا هم که شرمش میومد بره پیش لیلا خانوم وسط اون همه ادم...همون اول جایگاه بانوان منتظر موند....
لیلا خانوم تسبیح به دست داد زد" خوب اومده برو خیالت راحت..." والله منم اگ میدیدم کسی با این همه امید اومده سمت جایگاه بانوان چیزی جز "خوب اومده" بهش نمیگفتم......

#ذوقش رو باید میدیدین
Daughter 2019 1080p BluRay,انیمیشن دختر Dcera 2019 با دوبله فارسی,انیمیشن کوتاه Daughter 2019,انیمیشن نامزد اسکار 2020,دانلود انیمیشن Dcera 2019,دانلود انیمیشن جدید,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Dcera 2019,دانلود رایگان انیمیشن Daughter 2019,دانلود زیرنویس فارسی Daughter 2019,دختر,فیلم Daughter 2019 با زیرنویس فارسی,فیلم کارتونی Daughter 2019,کارتون دختر Dcera 2019,
ادامه مطلب
جستجوى نامهاى کاربران تلگرام وسیله اى براى آشنا شدن با دوستان جدید نیست. مردم معمولاً دوست ندارند پیامها را از افراد بیگانه دریافت کنند. اگر پیامهاى شما پذیرفتنى نباشند، آنها شما را ریپورت  مى کنند. اگر اعضاى گروه پشتیبانى ما ریپورت را تأیید مى کنند، اکانت شما محدود مى شود. لطفاً فقط با اشخاصى که منتظر پیامهاى شما هستند تماس بگیرید.
|Telegram|
Dog Town 2019 1080p BluRay,انیمیشن شهر سگ Dog Town 2019 دوبله فارسی,تماشای آنلاین فیلم,دانلود انیمیشن جدید,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Dog Town 2019,دانلود رایگان انیمیشن Dog Town 2019,دانلود زیرنویس فارسی Dog Town 2019,دانلود فیلم Dog Town 2019,دانلود کارتون شهر سگ 2019,دانلود نیم بها,دوبله فارسی,سایت دوستی ها,شهر سگ,کارتون شهر سگ ۲۰۱۹ دوبله فارسی,
ادامه مطلب
روند طراحی وب در سال 2019 تغییرات بسیاری داشته است.گرچه باورش سخت است، اما سال 2019 به این معناست که در فصل پایانی سال قرار داریم. در ده سال گذشته اینترنت بسیار رشد و تغییر کرده است. شاهد سلطنت موبایل، معرفی AR ، VR ، AI ، AMP و بسیاری از مخفف های دیگر بودیم. به همان اندازه که تمام این فناوری جدید هیجان انگیز بوده است، تاثیر این تغییرات را در روند طراحی وب واقعاً می بینیم و احساس می کنیم. در بعضی از سالها، روند طراحی به سمت خلاقیت بی حد و حصر سوق پیدا کرد
دیروز ظهر، دخترعمه ی نازم به دنیا اومد و من عکسش رو استوری و پروفایل واتساپم گذاشتم. 
حالا از صبح دارم با حجم پیام هایی روبرو میشم که بد برداشت کردن
شیطونِ درونم میگه سرکار بذارمشون بگم دختر خودمه
+دوست مامانم فکر کنم اشتباهی شماره ی من رو به اسم مامانم سیو کرده، صبح پیام داده تبریک میگم نوه دار شدی
من:|||
به همسرم میگم چقدر توقعات بالا رفته، دیگه منتظر بچه ی من نیستن، منتظر نوه ی منن
+بقیه هم دارن بچه دار شدنم رو تبریک میگن، خلاصه که انگار مادر
شیعه حق ندارد مأیوس و ناامید بشود
انتشار برای نخستین بار؛ بیانات رهبرانقلاب درباره‌ی انتظار فرج
رهبرانقلاب: مسئله‌ى انتظار ظهور صاحب‌الزّمان (علیه الصّلاة و السّلام) یکى از آن مسائل پُرمغز و پُرمعنا و داراى مضامین عالى در مجموعه‌ى تفکّرات شیعه است. این امیدى که در دل یک انسان به‌ وجود مى‌آید، به برکت ایمان و اعتقاد و یقین به وجود منجى و به حضور منجى، این امید خیلى داراى ارزش و قیمت است. یقیناً مایه‌ى حرکتهاى بزرگ در جوامع اسلامى و در ج
بهترین عید برام اون عیدی بود که دوم راهنمایی بودم، تلویزیون رنگی جدید خریده بودیم، و با برادرم فیلم های سینمایی که ویژه برنامه ی شبکه ی دو بود رو نگاه می کردیم. تقویم فیلم ها رو یادداشت کرده بودیم و با شوق منتظر پایان شب می موندم.

بهترین ماه رمضان برام ماه رمضان سال 88 در تابستان بود که منتظر جواب نهایی کنکور بودم و هر شب بعد از سحر یه عالمه دعا می خوندم. اون حس های خوب هیچ وقت دوباره تکرار نشد.

بهترین زمستان برام زمستانی بود که تازه امتحان ه
ثبت نام درسایت
ابتدا در 24plustransfer ثبت نام کنید و اطلاعات خود را تکمیل کنید
2
درخواست دهید
در قسمت خرید اینترنتی درخواست خود را ثبت کنید. مبلغ را به انضمام تمام هزینه های جانبی ببینید، تایید و پرداخت کنید.
3
منتظر بمانید
با توجه به سفارش شما و اینکه سفارش شما از چه سایت و چه کشوری باشد مدتی که از قبل با شما هماهنگ میشود را منتظر بمانید
4
تحویل بگیرید
جهت انجام امور تحویل با شما تماس گرفته میشود و کالا به شما تحویل داده خواهد شد.
Animals United 2010,The Big Trip 2019 1080p BluRay,انیمیشن The Big Trip 2019 با دوبله فارسی,تماشای آنلاین انیمیشن The Big Trip 2019,دانلود انیمیشن جدید,دانلود انیمیشن سفر بزرگ The Big Trip 2019,دانلود دوبله فارسی انیمیشن The Big Trip 2019,دانلود رایگان انیمیشن The Big Trip 2019,دانلود کارتون The Big Trip 2019,سایت دوستی ها,سفر بزرگ,کارتون کمدی سفر بزرگ ۲۰۱۹,ماداگاسکار,
ادامه مطلب
Spycies 2019 1080p BluRay,اسپایسیس,انیمیشن Spycies 2019 با دوبله فارسی,تماشای آنلاین فیلم,دانلود انیمیشن Spycies 2019 با زیرنویس فارسی,دانلود انیمیشن جدید,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Spycies 2019,دانلود رایگان انیمیشن Spycies 2019,دانلود زیرنویس فارسی Spycies 2019,دانلود کارتون اسپایسیس 2019,دانلود کارتون ماموران مخفی Spycies 2019,دوبله فارسی,سایت دوستی ها,
ادامه مطلب
Father's Day 2019 1080p BluRay,انیمیشن روز پدر با دوبله فارسی,تماشای آنلاین فیلم Father's Day 2019,دانلود انیمیشن جدید,دانلود انیمیشن فادرز دی 2019,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Father's Day 2019,دانلود رایگان انیمیشن Father's Day 2019,دانلود زیرنویس فارسی Father's Day 2019,دانلود فیلم Fathers Day 2019 با دوبله فارسی,روز پدر,سایت دوستی ها,فادرز دی,کارتون روز پدر ۲۰۱۹ با دوبله فارسی,
ادامه مطلب
Erika Kozu,Jeffrey Shea,Justin Cabanting,Quitter 2019 1080p BluRay,انیمیشن Quitter 2019 دوبله فارسی,پریمیر,خاموش کننده,دانلود انیمیشن Quitter 2019,دانلود انیمیشن جدید,دانلود انیمیشن کواتر 2019,دانلود دوبله فارسی انیمیشن کواتر Quitter 2019,دانلود رایگان فیلم Quitter 2019,دانلود زیرنویس فارسی Quitter 2019,دوبله فارسی,سایت دوستی ها,فتوشاپ,کواتر,مایا,یوتیوب,
ادامه مطلب
دانلود فیلم Io 2019

زبان :Englishکیفیت :مشخص نشده !
مدت زمان :96 دقیقهمحصول :ایالات متحده آمریکا
کارگردان :Jonathan Helpertنویسنده :Clay Jeter,Charles Spano
امتیاز IMDB :4.7رده سنی :12
ستارگان :Margaret Qualley,Anthony Mackie,Danny Huston

دانلود فیلم Io 2019 با لینک مستقیم
دانلود فیلم Io 2019 زیرنویس فارسی
شعری که ایت الله بهجت(ره) در اواخر عمرشان زمزمه میکردند....
با کدام آبرو، روز شمارش باشیم؟عصرها منتظر صبح بهارش باشیم؟سال ها منتظر سیصد و اندی مرد استآنقدر مرد نبودیم که یارش باشیم...گیرم امروز به ما اذن ملاقاتی دادمرکبی نیست که راهی دیارش باشیمسال ها در پی کار دل ما افتادهیادمان رفت کمی در پی کارش باشیمما چرا؟ خوبترین ها به فدای قدمشحیف او نیست که ما میثم دارش باشیم؟اگر آمد خبر رفتن ما را بدهیدبه گمانم که بنا نیست کنارش باشیم...
اللهم عجل لول
چند شب پیش به باحال‌ترین و با کلاس‌ترین کتاب فروشی و لوازم تحریریِ شهر رفتم. تصمیم گرفتم یک بوکمارکِ شیک برای خودم بگیرم، منتظر موندم بینِ اون همه بوکمارک یکی‌شون باهام حرف بزنه و این بوکمارک حرف که نه، داشت آواز می‌خوند: تووو ماهی و من، ماهیِ این برکۀ کاشی
من هم گرفتمش و آوردمش و سریع گذاشتم لایِ کتابم و تصمیم گرفتم هر کتابی که میخونم یک نقطه پشتش بزارم:

ولی متاسفانه زیاد آواز میخوند، صداش نمیذاشت کتاب بخونم :))
نمیدانم پرم سوخته؛ چشمم کور شد یا پای خیالم را از بالا بریده اند که اینطور بی حرکت نشسته ام گوشه ی زندگی؛ صبحانه آماده میکنم، نهار، شام، روزی چند بار چای دم میکنم و میخورم، شبکه های تلویزیون را زیر و رو میکنم، هزار تا فیلم و سریال میبینم، با تلفن حرف میزنم، آی دی پیج های اینستاگرام را حفظ میکنم و دنبال پیام های آماده ی ارسال گوگل را زیر و رو می کنم، کنارش گاهی اجابت مزاج هم دارم اما سابقه نداشته هی منتظر باشم، هی منتظر باشم هی منتظر باشم تا او
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از روزیاتو : بیشتر مردم در گوشه و کنار جهان آغاز سال ۲۰۱۹ میلادی را جشن گرفتند. به رسم هر سال، در لحظه سال تحویل جشن و آتش بازی برپاست و صحنه‌های جذابی از این مراسم ساخته می‌شود.
در این رابطه بد نیست بدانید جشن‌های سال نو میلادی در کشورهای مختلف قاره اروپا به شیوه‌های گوناگونی برگزار می‌شود و سنت‌ها و مراسم خاصی برای این زمان در هر کشور وجود دارد.
به طور مثال در کشوری همچون یونان، یک انار را که در گذشته
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل 29 20 70 70 – 021
نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد 98
روز دوشنبه 17 تیر ماه سال جاری منتشر شد. داوطلبانی که مجاز به انتخاب
رشته شده بودند در بازه زمانی مقرر یعنی از تاریخ 98/4/19 الی 98/4/23
اقدام به انتخاب رشته کارشناسی ارشد
نمودند. حال داوطلبان بی صبرانه منتظر مشخص شدن
A Wizard's Tale 2019,Here Comes the Grump 2019 1080p x264 BluRay,داستان یک جادوگر,دانلود انیمیشن Here Comes the Grump 2019,دانلود انیمیشن داستان یک جادوگر A Wizards Tale 2019,دانلود دوبله فارسی کارتون Here Comes the Grump,دانلود رایگان انیمیشن Here Comes the Grump,دانلود زیرنویس فارسی Here Comes the Grump 2019,دانلود فیلم Here Comes the Grump 2019 با دوبله فارسی,
ادامه مطلب
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شبحتی ایام تعطیل29 20 70 70 – 021
زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد 98 تاریخ 98/3/23 و 98/3/24 می باشد. پس از برگزاری آزمون داوطلبان بی صبرانه منتظر اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد هستند، چرا که پس از مشخص شدن نتایج آزمون کارشناسی ارشد 98 زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98 فرا
می رسد. البته سازمان

دانلود فیلم Io 2019 دوبله فارسی

The Legend of Hei 2019 1080p BluRay,افسانه هی,انیمیشن افسانه هی The Legend of Hei 2019 با دوبله فارسی,تماشای آنلاین فیلم,دانلود انیمیشن The Legend of Hei 2019,دانلود انیمیشن افسانه هی,دانلود انیمیشن جدید,دانلود فیلم The Legend of Hei 2019,زیرنویس فارسی انیمیشن The Legend of Hei 2019,سایت دوستی ها,کارتون افسانه هی ۲۰۱۹ دوبله فارسی,کارتون افسانه هی The Legend of Hei 2019,
ادامه مطلب
Astro Kid 2019 1080p BluRay,Terra Willy: Planete inconnue 20,آسترو کید,انیمیشن بچه آسترو 2019 با دوبله فارسی,بچه فضایی,دانلود انیمیشن بچه فضایی Astro Kid 2019,دانلود انیمیشن جدید,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Astro Kid 2019,دانلود رایگان انیمیشن Astro Kid 2019,دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن Astro Kid 2019,دانلود فیلم Astro Kid 2019,سایت دوستی ها,کارتون آسترو کید 2019 دوبله فارسی,
ادامه مطلب
 میدونیدچیه؟من فکر میکنم که شکل منتظر بودن آدما با هم فرق داره 
یکی هست که چین می افته توی پیشونیش یکی دیگه هم هست که برق می افته توی چشماش یکی هم مچاله میشه توی خودش
 یکی دیگه میخواد تا پایان انتظار خودشو به خواب بزنه یکی قاه قاه میخنده از سر اجبار ای که به صبر کردن داره
یکی کلافه و مستاصل  ناخن میخوره ، یکی دیگه هم هست که بدنش کرخت میشه ، بی رمق میشه!
 یکی دیگه پر از خشم میشه، یکی هم هست که روزه سکوت میگیره !

شکل منتظر بودن آدما با هم فرق داره
اگر از اول ژانویه سال 2019 PHP خود را به نسخه ی 7 یا بالاتر آپدیت نکنید ، سیستم شما در خطر جدی خواهد بود. هنوز هم بسیاری از صاحبان وب سایت ها از نسخه های قدیمی PHP استفاده می کنند. آنها تا کنون این مسئله را جدی نگرفته اند ، اما از اول ژانویه سال 2019 خطر به طرز چشمگیری بیشتر خواهد شد.
ادامه مطلب
Pixar Animation Collection,Wind 2019 1080p BluRay,انیمیشن باد Wind 2019 دوبله فارسی,انیمیشن ویند,باد,دانلود انیمیشن Wind 2019,دانلود انیمیشن جدید,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Wind 2019,دانلود رایگان انیمیشن Wind 2019,دانلود فیلم Wind 2019,دانلود کارتون جدید پیکسار,دوبله فارسی,زیرنویس فارسی انیمیشن Wind 2019,سایت دوستی ها,کالکشن انیمیشن پیکسار,ویند,
ادامه مطلب
ای منتظر آیا میدانی...
سپاهیان امام حسن خود را آماده نبرد کرده بودند...
اما دنیاطلبی و طَمَع و تهدید و انتشار شایعات بی پایه...
با این خیلِ سپاه و یاران چه کرد؟
بله، ورق برگشت و این سپاه مضطرب، قصد جان امام خود کرد
ای منتظر چقدر آماده ای؟!
تاریخ همان است ولی تو همان نباش، البته اگر راست میگویی و واقعا منتظر ظهوری...
Frozen 2 2019 1080p BluRay,السا و آنا,انیمیشن یخ زده ۲ Frozen 2 2019,انیمیشن یخ زده ۲ دوبله فارسی,دانلود انیمیشن Frozen II 2019,دانلود انیمیشن فروزن 2,دانلود دوبله فارسی Frozen 2 2019,دانلود رایگان انیمیشن یخ زده 2,دانلود فیلم Frozen 2,دانلود کارتون یخ زده 2 با کیفیت بالا,دانلود ورژن بلوری کارتون Frozen 2019,زیرنویس فارسی Frozen 2 2019,فروزن,نسخه اصلی انیمیشن Frozen 2 2019,یخ زده,
ادامه مطلب
دانلود فیلم شیاطین ۲۰۱۹ با زیرنویس فارسی
خلاصه داستان : یک زن جوان در حین اینکه سعی می کند تا پدرش را در طول یک گرباد رده ۵ نجات دهد، خود را در داخل خانه ای پیدا می کند که در شرف غرق شدن است و باید برای نجات خودش با تمساح ها نیز مبارزه کند…

ادامه مطلب
با نزدیک شدن به پایان سال ۲۰۱۹ میلادی، پرونده ی بازی های امسال هم کم کم دارد بسته می شود. دیگر کمتر کسی منتظر بازی های جدید و درجه یک است و در عوض همه منتظر انتخاب بهترین بازی سال و معرفی بازی های سال بعد هستند. به همین دلیل هم از اواخر ماه نوامبر تا آخر دسامبر، معمولاً سازندگان بزرگ بازی منتشر نمی کنند و بقیه ی سازندگان هم ترجیح می دهند یا بازی خود را تا نوامبر منتشر کرده و به هایپ مراسم انتخاب بهترین بازی سال برنخورند و یا آن را برای سال جدید
با نزدیک شدن به پایان سال ۲۰۱۹ میلادی، پرونده ی بازی های امسال هم کم کم دارد بسته می شود. دیگر کمتر کسی منتظر بازی های جدید و درجه یک است و در عوض همه منتظر انتخاب بهترین بازی سال و معرفی بازی های سال بعد هستند. به همین دلیل هم از اواخر ماه نوامبر تا آخر دسامبر، معمولاً سازندگان بزرگ بازی منتشر نمی کنند و بقیه ی سازندگان هم ترجیح می دهند یا بازی خود را تا نوامبر منتشر کرده و به هایپ مراسم انتخاب بهترین بازی سال برنخورند و یا آن را برای سال جدید
نمیشد وقتی 5 صبح خوابیدم با دیروزی شلوغ...از خودم انتظار زود بیدار شدن داشته باشم...دیر بیدار شدم اما...
هواپیمایی کارمو تلفنی راه انداخت و نجاتم داد...
دکتر کارمو رو تلفنی راه انداخت و نوبتمو جابجا کرد...
خانواده بعد از چندین هفته زنگ زدن و رخ نمودن فاینلی...
تو اون سایته یه کامنت گذاشتم بعد ازینکه تلفنشون رو هی جواب ندادن...
با دوستم تلفنی حرف زدم...
با هم ازمایشگاهی هندیم گپی زدم بعد از هفته ها...
و حالا فقط منتظر افطارم و چای و خرما...
برای امروزم هم
بدون شک مجموعه آفیس یکی از بهترین و پر کاربردترین اپلیکیشن های آفیس است که هر سه سال یکبار ورژن جدیدی از آن ارائه می شود ، تا کنون آفیس های 2007 ، 2010 ، 2013 و 2016 ارائه شده است و حال کاربران مشتاق منتظر ارائه آفیس 2019 هستند ، تا آن را جایگزین آفیس قبلی شان کنند و از امکانات آفیس 2019 بهره مند شوند.
مجموعه آفیس ، دارای نرم افزارهای متنوعی است که معروفترین آنها ، مانند ورد که در آن می توان اسناد مورد نظر را ایجاد کرد و در واقع عملیات تایپ کردن ، رسم جداول و
خبرگزاری مهر -کاروان زائران پیاده امام رضا علیه السلام برای شرکت در مراسم شهادت علی بن موسی الرضا (ع) به سمت مشهد مقدس در حال حرکت هستند، تا خود را برای روز شهادت به مشهد برسانند.
هر ساله موکب ائمه بقیع (ع) هفت روز مانده به شهادت امام رضا (ع) در ۵۰ کیلومتری جاده مشهد - بیرجند پذیرای زائران امام رضا (ع) می شود.
یادم نیست دقیقن کجاها ولی کلن خعلی اسم این فیلمو شنیده بودم و خوب... یکم نت خریدم و دانلودش کردم و... حیف پولی ک خرجش شد:/
یه جایی بهش گفته بودن یه رُمَنس متوسطه... ولی من کاملن مخالفم. یه فیلم نه کاملن تینیجری و یه عاشقانه بسیار سطح پایینیه! و واقعن ارزش دیدن نداشت. توی کل ماجرا هیچ چیز جدیدی نسیبت نمیشد و پایانش... افتضاح تر از این ممکن نبود! و من منتظر بودم یه چیزایی از ادامه ماجرا رو توی تیتراژ عاخر ببینیم ک هیچی نبود:))
کلن نت‌تون رو حرومش نکنید چ
دانلود فیلم Io 2019 دوبله فارسی
دانلود فیلم Io 2019 دوبله بدون سانسور

دانلود فیلم The Addams Family 2019
چشم انتظار بودن و منتظر ماندن و چشم انتظار بودن و منتظر ماندن و نباشد هیچ اتمامی بر اینها و این یکسره زل زدن ها. تمام اشکال مدرن این روز های تنهایی. شاعرانگی در سکوت، سخنرانی برای دیوار ها. نخ به نخ، پاکت به پاکت، به مخدر مورد علاقه ات هم حتا برای پریدن از این برهه؟ برای از یاد بردنش شاید و هنوز مانده است بسیار از روز های نفرت انگیزی ک محکوم به شب کردنیم، بی هدف و خالی از هر اراده ای. مسیری سر راست گذرنده از بیهودگی، روزمرگی؟ اشکال مختلفی دارد و
خبرگزاری مهر - هرعاشق دلسوخته‎ای در مسیر اربعین در حد توانش عشق خود به حسین(ع) را نمایان می کند و مردم عراق با آن شور و عشق و صفای خود، پذیرایی از زائرین امام حسین(ع) را یک افتخار بزرگ دانسته و هر چه از نظر مادی و معنوی در توان دارند، برای پذیرایی و خدمت خالصانه به زوار کربلای معلی در طبق اخلاص می‎گذارند و برای جذب زائرین در هر نقطه‎ای از مسیر عشق بارها صدا می‎زنند: هلا بیکم یا زوار الحسین(ع) ...
عکاس : محسن نوفرستی
دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند خیال
Download New Music Mehdi Ahmadvand – Khial
پخش بزودی – دمو آهنگ اضافه شد

مهدی احمدوند خیال

متن آهنگ خیال از مهدی احمدوند
»───♫♫●|●|●♫♫───«
تنگه دلم برات دست منو بگیرلعنت به این دله تنگ بهونه گیردست منو بگیر از این همه خیالببر یه جای خوب یه جا مث شمالتنگه دلم برات تو این پیاده روقدم که میزنم تصور میکنم تورو
»───♫♫●|●|●♫♫───«
دانلود آهنگ مهدی احمدوند به نام خیال با کیفیت 320

دانلود این ترانه زیبا بزودی از
یک بار از من پرسیده بود: چقدر منتظر دریافت حقوق ماهیانه ات میمانی ⁉️⁉️
گفتم : از همان ابتدای زمانی که حقوقم را میگیرم؛ منتظرم که موعد بعدی پرداخت حقوق کی میرسه!
آهی از سر حسرت کشید و گفت : اگر مردم این انتظاری را که به خاطر مال دنیا و دنیا میکشند، کمی از آن را برای #امام_زمان میکشیدند ایشان تا حالا ظهور کرده بودند، امام منتظر ندارد
شهید مدافع حرم
محمود رادمهر 

@modafeanharam77
گوشی های پرچمدار سال ۲۰۱۹
گوشی پرچمدار آیفون در سال ۲۰۱۹
طرفداران
گوشی آیفون هر ساله منتظر رونمایی از گوشی های این شرکت هستند. طبق اخبار
منتشر شده شرکت اپل قصد دارد احتمالا 3 مدل گوشی آیفون را منتشر کند. اما
هنوز جزئیاتی در مورد این گوشی ها منتشر نشده است.
احتمالا یک مدل از این
سه گوشی با قیمت ارزان و دو مدل دیگر با قیمت بیشتر از هزار دلار عرضه
خواهد شد. این احتمال وجود دارد که شرکت اپل این گوشی را در اواخر سال ۲۰۱۹
به بازار عرضه کند. طبق اخب
به گفته ی وبسایت فوربس، تیلور سوئیفت، پردرآمدترین خواننده ی زن سال ۲۰۱۹ است.
فهرست پردرآمدترین خوانندگان زن ۲۰۱۹، بر اساس درآمد پیش از کسر مالیات خوانندگان زن در بازه ی زمانی یک ژوئن ۲۰۱۸ تا یک ژوئن ۲۰۱۹ تهیه شده.
ادامه مطلب
 رهبر انقلاب اسلامی:
حقیقتاً روحیّه‌ى انتظار و روحیّه‌ى ارتباط با ولىّ‌عصر ارواحنا فداه و منتظر ظهور بودن و منتظر آن روز بودن، یکى از بزرگ‌ترین دریچه‌هاى فرج براى جامعه‌ى اسلامى است.
دریافت صوت 
حجم: 600 کیلوبایت   مدت: 1 دقیقه 

دانلود فیلم Maleficent Mistress of Evil 2019

فرمت :mkvحجم :مشخص نشده !
مدت زمان :118 دقیقهمحصول :ایالات متحده آمریکا
کارگردان :Joachim Rønningنویسنده :Micah Fitzerman-Blue,Noah Harpster
امتیاز IMDB :0مشخص نشده !رده سنی :PG
ستارگان :Angelina Jolie,Elle Fanning,Imelda Staunton
خبرگزاری مهر -کاروان زائران پیاده امام رضا علیه السلام برای شرکت در مراسم شهادت علی بن موسی الرضا (ع) به سمت مشهد مقدس در حال حرکت هستند، تا خود را برای روز شهادت به مشهد برسانند.
هر ساله موکب ائمه بقیع (ع) هفت روز مانده به شهادت امام رضا (ع) در ۵۰ کیلومتری جاده مشهد - بیرجند پذیرای زائران امام رضا (ع) می شود.
عکاس : محسن نوفرستی
دانلود آهنگ جدید سیامک عباسی عکس
Download New Music Siamak Abbasi – Aks
پخش بزودی – دمو آهنگ اضافه شد

سیامک عباسی عکس
دانلود آهنگ جدید سیامک عباسی عکس با لینک مستقیم

متن آهنگ عکس از سیامک عباسی

تو با همین عکست دنیامو میسازیمن جشن میگیرم با نورپردازیای خوشبختی کوتاه دلگرمیه کوچیکخیلی ازم دوری دوری ولی نزدیک
+++
دانلود کامل آهنگ عکس سیامک عباسی با کیفیت 320
پخش بزودی از همین صفحه با بهترین کیفیت از همین صفحه منتظر باشید

دانلود فیلم Stuber 2019
R

زبان :انگلیسی ( با زیرنویس فارسی ) کیفیت :BluRay

فرمت :MKV حجم :متفاوت با هر کیفیت

مدت زمان :93 دقیقه محصول :ایالات متحده آمریکا

کارگردان :Michael Dowse نویسنده :Tripper Clancy

امتیاز IMDB :6.2 رده سنی :R

ستارگان :Dave Bautista,Kumail Nanjiani,Mira Sorvino

انیمیشن How to Train Your Dragon: Snoggletog Log 2019 دوبله فارسی,دانلود انیمیشن Snoggletog Log 2019,دانلود انیمیشن مربی اژدها 5,دانلود رایگان انیمیشن How to Train Your Dragon: Snoggletog Log 2019,دانلود نسخه اصلی کارتون Snoggletog Log 2019,دوبله فارسی How to Train Your Dragon: Snoggletog Log 2019,زیرنویس فارسی How to Train Your Dragon: Snoggletog Log 2019,
ادامه مطلب
وقتی برای معشوق پیامی می فرستد . گاهی منتظر است به او زنگ بزند . گاهی منتظر است پیامی بفرستد . گاهی فقط تیک دومش برایش کافی است . گاهی همین که آنلاین شده باشد و اسم او را دیده باشد برایش بس است . گاهی تیک اولش هم او را راضی می کند و امید همچنان در او زنده است . گاهی تیک اول هم نمیاید . نگران میشود . چه اتفاقی افتاده ؟! هزار و یک پیامرسان دیگر را هم نصب می کند و پیگیر می شود . به هر دری می زند افاقه نمی کند و احساس شکست تمام وجودش را در بر می گیرد .
در مورد
انیمیشن The Queen's Corgi 2019 با کیفیت عالی,انیمیشن سگ ملکه The Queen's Corgi 2019,دانلود انیمیشن The Queen's Corgi 2019 دوبله فارسی,دانلود انیمیشن جدید,دانلود انیمیشن کوئینز کورگی,دانلود رایگان فیلم The Queen's Corgi 2019,دانلود کارتون سگ ملکه The Queen's Corgi 2019,دوبله فارسی انیمیشن The Queen's Corgi 2019,زیرنویس فارسی کارتون The Queen's Corgi 2019,سگ مورد علاقه ملکه,
ادامه مطلب
هیچ وقت نگاهتون به دیگران نباشه،همیشه نگاهتون به خودتون باشه.چون به دیگران نمیشه اعتماد کرد،به هیچکس نمیشه اعتماد کرد.پس همیشه خودتون رو ببینید.منظورم خودخواهی و غرور نیست بلکه هدفم از زدن این حرف اینه که،منتظر کمک و نگاه دیگران نباشین،اونا کار خودشون رو می کنن،هیچکس حواسش به اون یکی نیست.شما هم حواستون به خودتون باشه،منتظر کمک،تلاش و نگاه خودتون باشید.چون دنیا هیچ وقت آدمایی رو نداشته که بخوان به دیگری کمک کنن و حواسشون بهش باشه.مراقب خ
پیشنهاد شنیدن
+ من خیلی منتظر چهارده اسفند بودم. خیلی، یعنی چندماه. یعنی فکر کنم از همون مهر و آبان. اون مهر و آبان باورنشدنی. قرار بود متن خوبی بنویسم و پانویس یه تصویر کنم. تصویری که چهارده اسفند سال قبل ثبت کردم. از دست‌نوشته‌م، وسط چک‌نویس کنکور. وسط خوندنای تموم نشدنی کنکور. من خیلی منتظر امروز بودم که دوباره تکرار کنم. که دوباره تکرارت کنم. ولی... . نه. 
++ دلم تنگه پرتقال من... گلپر سبز قلب زار من...

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها